piątek, 5 sierpnia 2011

Walsall przed sezonem 2011/2012

Menadżer: Dean Smith klik i klik (oficjalna strona klubowa jest dość uboga w informacje, więc drugi link prowadzi do Wikipedii).
Piłkarze klik, terminarz klik.
Szanse na spadek z ligi według bukmacherów klik (tu Walsall jest faworytem).

No cóż, w ten sezon Walsall wchodzi jako faworyt. Do spadku. Szczerze mówiąc nie dziwię się tym prognozom. Poprzednie rozgrywki zespół skończył na 20 miejscu, ostatnim bezpiecznym, a gdyby zespół Plymouth nie miał odjętych 10 punktów, to pewnie spadłby do czwartej ligi. Wzmocnienia przed tym sezonem były w stylu Walsall, a więc pozyskano zawodników, którzy mogą grać dobrze, ale równie dobrze może to być katastrofalny rok w ich wykonaniu. Sprawa właściciela klubu, lub właściciela stadionu, dalej jest nierozwiązana. Dlatego to może być coś w rodzaju sezonu przejściowego. Wolę się nie zastanawiać co się wydarzy, gdy klub zostanie bez właściciela i bez pieniędzy na przyszły sezon. Na razie trzeba liczyć na młodych zawodników, może oni zapewnią ligowy byt drużynie. Trzeba też mieć nadzieję, że będzie dobrze w tym sezonie. Nic innego nie pozostaje tak właściwie.

Dla zainteresowanych: klik - Walsall ma skończyć na 22 miejscu. Albo klik, jak dobrze liczę dziewięć razy spadek, raz awans (!). Guardian klik - dolna połówka tabeli, ale nie spadek. Dodatkowo zapowiedź sezonu na portalu BBC klik i na Sky Sports klik (klub ma skończyć na 18 pozycji).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz