piątek, 13 maja 2011

Ruch transferowy w Walsall

Się zaczął, tak to można podsumować. Jak co roku, po sezonie, z klubu odchodzą zawodnicy. Na szczęście niektórzy zostają na pewno, część dostaje propozycje kontraktów, a z częścią się żegnamy. Na początek kto zostaje na pewno:
 • Andy Butler, Jon Macken, Oliver Lancashire, Manny Smith, Darryl Westlake, Alex Nicholls, Richard Taundry, Will Grigg, Jamie Paterson (w przypadku dwóch ostatnich zawodników klub skorzysta z klauzuli w kontrakcie przedłużającą go); Jake Jones, Connor Deards dostali ofertę seniorskich kontraktów i pewnie zostaną
Kto odchodzi:
 • Johny Brain, Aaron Lescott, Clayton McDonald, Steve Jones, Darren Byfield, Paul Marshall, Tom Williams, Alex Hickmam, Sean Geddes
Kto może zostanie (komu zostanie zaproponowany kontrakt)
 • Jimmy Walker, Matt Richards,  Julian Gray, Emmanuel Ledesma, David Bevan, George Bowerman
Chciałbym, żeby zostali wszyscy, ale czy tak będzie? Czas pokaże. Historia nauczyła mnie, że w przypadku Walsall wszystko jest możliwe. Ciekawe czy będą jakieś wzmocnienia, bo skład wymagał przewietrzenia, ale też nowych, lepszych piłkarzy. 
 
PS Takie mam wrażenie, że już to pisałem ... tak, pisałem :)
Blogger zaliczył małą przerwę i poprzednia wiadomość przepadła w mrokach Netu. Na szczęście jest kopia, którą od razu można uzupełnić o informację, że kapitan i jeden z najlepszych graczy drużyny, Andy Butler, zostaje na przyszły sezon w klubie. To na pewno dobra wiadomość na początek zakupów.

2 komentarze:

 1. zapraszam do odwiedzania footballnewspl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. ZAPRASZAM DO ODWIEDZANIA
  footballnewspl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń