środa, 14 lipca 2010

Wzmocnienia Walsall

Tego się nie spodziewałem prawdę mówiąc. Kontrakty z klubem podpisało aż czterech graczy.
Julian Gray jest jedynym nowym/starym zawodnikiem. Dołączył do Walsall w lutym tego roku, w czerwcu tradycyjnie zaczęły się przepychanki kontraktowe, wydawało się przez moment, że trafi do innego klubu. Wychowanek Arsenalu podpisał jednak umowę z Walsall.
Drugim zawodnikiem jest bramkarz David Bevan. Stosunkowo trudno znaleźć o nim informacje w necie. Wychowanek szkółki klubu Aston Villa, reprezentował Irlandię na poziomie U-15 - U-19. Jest nawet filmik prezentujący jego możliwości. Klik.
To trochę nowa sytuacja. Zawodnik Walsall obecny na YouTube.
Dwójka kolejnych graczy to obrońcy. Pierwszym z nich jest Oliver Lancashire. Młody piłkarz, grał poprzednio na wypożyczeniu w Grimsby. Wychowanek Southampton, ale został zwolniony z tego klubu. Chyba lubi czerwony kolor, bo obejrzał już cztery kartki w takim kolorze.
Ostatnim graczem jest Aaron Lescott, starszy brat tego Joleona ;). Takiej kariery rzecz jasna nie zrobił, zaczynał w AV, zwiedził kilka klubów, ostatnie sześć lat spędził w Bristol Rovers. Ostatnio stracił miejsce w składzie i był wypożyczony do Cheltenham.
Tak ogólnie mówiąc cztery solidne wzmocnienia. Kontrakty tylko na rok, ale wydaje się, że ci zawodnicy będą grać dobrze i prezentować się z jak najlepszej strony. A tak na marginesie wydaje się, że poziom ligi idzie po prostu do góry, niestety.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz