czwartek, 8 października 2009

Dwa spotkania Walsall

Walsall 2-1 Huddersfield

Całe Walsall. W jednej kolejce potrafią rozczarować, w innej zaskoczyć. Nie spodziewałem się cudów po tym meczu, ale drużyna pokazała że potrafi. To taki miły prognostyk na przyszłość.

0-1 Theo Robinson 47'
1-1 Darren Byfield 66' (z rzutu karnego, za zagranie piki ręką)
2-1 Dwayne Mattis 87' (asysta Sam Parkin)

Walsall 2-2 Carlisle

No właśnie, brak stabilizacji formy. To chyba główny grzech klubu. Tracenie bramek w końcówce to już coś, do czego się przyzwyczaiłem. Do tych skoków formy, takiej huśtawki nastrojów, nie mogę się przyzwyczaić. Głównym tego powodem jest rzecz jasna siła składu, ale to się przecież nie zmieni z obecnymi władzami klubu. 12 miejsce w tabeli, 14 punktów. Sezon w środku tabeli i pozostaje mieć nadzieję, że walka o utrzymanie się przed spadkiem nie będzie grozić.

1-0 Darren Byfield 33' (asysta Matthew Richards)
1-1 Matthew Robson 44'
2-1 Steve Jones 74' (asysta Troy Deeney)
2-2 Richard Keogh 90'

No a na koniec smutna wiadomość. Stephen Roberts zakończył swoją karierę piłkarza. Przegrał z kontuzjami. Głównie z tego powodu zostanie zapamiętany w klubie, bo niestety meczów za wiele nie zagrał. Tylko 21 spotkań przez ponad rok. Pozostaje więc w tym momencie życzyć powrotu do zdrowia i ułożenia sobie życia bez piłki nożnej. Klub natomiast będzie się starał przedłużyć wypożyczenie Claytona McDonalda. W Man City raczej nie będzie dostawał wielu szans na grę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz