niedziela, 17 lipca 2011

Wyjazd przedsezonowy

Sam nie wierzę, że to napisałem. Nie wierzę w to, że klub wyjechał na zgrupowanie przedsezonowe. Do tej pory takie cuda widziałem w menadżerach piłkarskich, w których klub uparcie zwiedzał inne kraje. W rzeczywistości nie przypominam sobie czegoś takiego. Nigdy nie sądziłem, że dożyję takiego momentu.
W czasie zgrupowanie w szkockim Stirling (nikt nie mówił, że to daleki wyjazd, prawda) klub rozegrał dwa mecze. W pierwszym Greenock Morton poniosło porażkę 0-2 (bramki zdobyli Adam Chambers i Claude Gnakpa), w drugim padł bezbramkowy remis z Gretną. Wyniki są jednak moim zdaniem nieważne, ważniejsze było podpisanie dwuletniego (tak, dwuletniego, w warunkach Walsall to rzadkie) kontraktu przez Andy'ego Butlera. Przeprowadza się wraz z rodziną do Midlands, żeby być bliżej klubu.
Podpisano również kontrakt z Lee Beeversem. Mający 27 lat obrońco-pomocnik grał w Colchester, czy Lincoln City. Karierę zaczynał w Ipswich Town, a w ostatnim sezonie w barwach wspomnianego Colchester miał trochę pecha, sięgającego jeszcze poprzedniego sezonu. Kontuzje, strata miejsca w pierwszym składzie, ostatecznie stał się ofiarą przebudowy w klubie. Pozostaje mieć nadzieję, że w Walsall odbuduje swoją formę i wszyscy na tym skorzystają.
Nowy sezon jest już blisko, bo pierwszy mecz Walsall rozegra 6 sierpnia. Wbrew pozorom zostało już mało czasu na przygotowania do nowego sezonu. Zapowiada się, że będzie ciekawie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz