środa, 6 maja 2009

Letnie porządki rozpoczęte

Czterech zawodników opuści Walsall wraz końcem czerwca. Klub zapowiedział, że nie zaoferuje im kontraktów. Hassan Bacchus nie przebił się do pierwszego składu, co już o czymś świadczy. Stephen Hughes wiadomo. Wysoki kontrakt i oferował zespołowi nie do końca to, co było potrzebne. Owszem miał spotkania kiedy wypadał bardzo dobrze, ale to za mało.

Dwa kolejne nazwiska budzę większe dyskusje. Paul Boertien miał bardzo udany poprzedni sezon, kiedy zastąpił sprzedanego Daniela Foxa i niewystawianie go w meczach tego sezonu dziwiło. Jednak coś chyba było nie tak z jego zdrowiem. Decyzja o nieprzedłużaniu umowy z Michaelem Rickettsem zaskakuje. Spodziewałem się, że dojdzie do porozumienia na linii klub-piłkarz. Nie doszło i nie wiem czy to dobra czy zła wiadomość. Jeśli menadżer już ma kogoś upatrzonego na to miejsce, to dobrze. Jednak jeśli jest to wynikiem kłopotów finansowych i brakiem środków na kontrakt, to źle. Wtedy przyszłość nie wygląda dobrze.

Clayton Ince, Rene Gilmartin, Manny Smith, Netan Sansara, Sofiene Zaaboub, Jabo Ibehre, Richard Davies i Chris Palmer dostali oferty nowego kontraktu. Pytanie tylko czy je zaakceptują.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz