niedziela, 19 grudnia 2010

18 Gameweek Premier League

Zima jeden, Premier League zero, tak można podsumować ostatnią kolejkę. Dwa mecze, może trzeci w poniedziałek, a reszta spotkań przełożona. Ogółem około 60 meczów zostało przełożonych na inny termin. Dlatego też notka będzie króciutka.

Avram Grant nie wiem czy dotrwa do Nowego Roku. Każdy mecz prowadzonej przez niego drużyny powinien kończyć się wygraną, zwłaszcza biorąc pod uwagę okoliczności. W końcu to w Blackburn doszło do trzęsienia ziemi na stanowisku menadżera zespołu. Mecz zakończył się jednak remisem, a londyński zespół wciąż zamyka tabelę.

W drugim spotkaniu Sunderland pokonał Bolton. Pojedynek dwóch zespołów, które oczarowują od początku sezonu, troszeczkę zepsuł sędzia. Moim zdaniem powinien pokazać czerwone kartki, a tak mieliśmy wiele niepotrzebnych nerwów. Była również interwencja sezonu, a jak nie, to bardzo mocna kandydatka. Craig Gordon może i intuicyjnie, ale wspaniale obronił uderzenie z odległości metra, tak mniej więcej. No i na tym tak właściwie można zakończyć. Szkoda meczu Chelsea, szkoda przede wszystkim emocji w tym gorącym okresie przedświątecznym. Z drugiej strony można powiedzieć, że jest przerwa zimowa. Coś, co budzi bardzo duże kontrowersje, jednak jak widać, można.

Terminarz: Strona BBC
Skróty 101GreatGoals oraz FootyTube

1 komentarz:

  1. Your blog is great你的部落格真好!!
    If you like, come back and visit mine: http://b2322858.blogspot.com/

    Thank you!!Wang Han Pin(王翰彬)
    From Taichung,Taiwan(台灣)

    OdpowiedzUsuń